Hakkımda

Op. Dr. Şahin Nami

1963’de İran’ın Tebriz kentinde doğdum, 1991’de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olup tıp doktoru ünvanını aldım. Aynı üniversitenin ortopedi kliniğinde ihtisas yaparak 1996’da operatör doktor ünvanına hak kazandım.

Asistanlık döneminde bende herkes gibi büyük cerrah olmak peşindeydim onun için tırnak batmasına sivilce cerrahisi gözüyle bakıyordum. Uzman olup özel sektörde çalışmaya başlayınca yaptığım ilk bir kaç tırnak batması müdahalesinde nüksle karşılaştım bunun üzerine ciddi bir araştırma yaptım ve şu anda yaptığım tekniği öğrendim. Yapa yapa bu tekniğin inceliklerini buldum.

Birkaç yıl sonra vakalarımda nüks oranının son derece düşük olduğunu tespit ettim. Bunun üzerine Eylül 2007 den beri tırnak batması tedavisi konusuna dahada yoğunlaştım ve o tarihden beri 18,000'in üzerinde tırnak batması cerrahisi gerçekleştirdim. Mart 2018 de Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Derneğinin daveti üzerine tırnak batması tedavisi konusunda yapılan eğitim toplantısına konuşmacı olarak katıldım. 2018'den beri her yıl düzenlenen ayak ve ayak bileği cerrahisi kursunda eğitmen olarak tırnağın cerrahi hastalıklarını anlatmaktayım. Ekim 2018'de Türk Milli Ortopedi Kongresinde davetli konuşmacı olarak tırnak batması tedavisi konusunda edindiğim bilgi ve tecrübelerimi meslektaşlarıma aktarmanın gururunu yaşadım.

Tırnak cerrahisi dışında Eylül 2012'den beri yara açmadan cerrahi tedavi (perkütan cerrahi) üzerine yoğunlaştım ve bu konuda çalışmalarım artarak devam etmektedir.

Tırnak Batması Tedavisi Hakkında
Hemen Ön Bilgi Alın...